قوانین و مقررات

کد : 10070

 

قوانین عمومی

ورود و ثبت نام کاربران به وب‏‌ سایت این شرکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه آشنایی از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت ققنوس است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت ققنوس از سوی کاربر است.

---------------------------------------

ارتباطات الکترونیک

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات ققنوس استفاده، سفارش اینترنتی خود را ثبت و یا به ققنوس ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می پذیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت خواهید کرد که این امر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) انجام پذیرد و به درخواست شما پاسخ داده شود. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، این امکان وجود دارد که ققنوس برای اعضای وب سایت خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، با لغو عضویت خود در خبرنامه ققنوس می توانند از این امر جلوگیری به عمل آورند.

---------------------------------------

حفظ حریم شخصی

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس به اطلاعات خصوصی افرادی که از خدمات سایت استفاده می نمایند، احترام گذاشته و از آن محافظت خواهد نمود. ققنوس متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت ققنوس، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ققنوس جزئی از اموال این شرکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ققنوس می باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شرکت فناوری اطلاعات ققنوس محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار این شرکت می باشد و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، امکانات، قیمت، مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، استفاده از داده کاوی، روبات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ققنوس و یا هر یک از خدمات این شرکت نبوده و کلیه این حقوق به صراحت برای شرکت ققنوس محفوظ است.

---------------------------------------

سفارش آنلاین محصولات

پس از ثبت سفارش هریک از سامانه ها و خدمات، کارشناسان ققنوس در اولین فرصت با بررسی اطلاعات ثبت شده، جهت انجام مراحل بعدی، با شما تماس خواهند گرفت.

 
اتوماسیون اداری ققنوس

شرکت فناوری اطلاعات ققنوس کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فناوری اطلاعات ققنوس می باشد